درباره تراز دکور

6 / 10
از 8 کاربر

شرکت تراز دکور با سایقه بیش از 50 سال در زمینه دکوراسیون داخلی و تزیینات داخلی و کاغذ دیواری توانسته است محصولات خود را که البوم های کاغذ دیواری مای استار 1،مای استار2،مای استار3،مای استار4،مای استار5،مای استار6،مای استار7،مای استار8،مای استار9،مای استار کودک میباشد را به بازار دکوراسیون داخلی ایران عرضه کند و از طرفداران بیش از اندازه ای برخوردار شود .

اکثر البوم های مای استار از ترکیب طرح های ساده گل های داماسک راه راه مدرن گل های پیچ و طرح های اسپرت مناسب جوانان طرح های مدرن برای منازل مدرن طرح های سه بعدی و دیگر طرح های متفاوت استفاده شده که هر البوم کاغذ دیواری مای استار به تنهایی میتواند یک منزل را تکمیل کند و این باعث راحتی کار فروشگاه داران و کم شدن هزینه مصرف کنندگان میشود .

شرکت تراز دکور در تمام استان های ایران کاغذ دیواری های مای استار را پخش و عرضه میکند و در هر شهری از نمایندگان این شرکت وجود دارد و میتوانید خرید خود را در شهر خود انجام بدهید .

تمامی کاغذ دیواری شرکت تراز دکور قابل شستشو میباشد و جنس لایه روکش آن از pvc است و عرض هر کاغذ دیواری 53 سانتی متر و 10 متر طول میباشد .

خدمات پس از فروش شرکت تراز دکور 5 ساله میباشد و میتوانید از این خدمات پس از فروش کاغذ دیواری  در مدت 5 سال استفاده کنید و از خریدی که انجام دادید کاملا راضی باشید .

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با شماره تلفن های شرکت تراز کور تماس بگیرید .

نظرات خود را درباره سایت تراز دکور مطرح کنید

ثبت نظر
حیدری : بسیار برند قابل اعتمادی است
1 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :