خدمات تراز دکور

9 / 10
از 4 کاربر

شرکت تراز دکور خدماتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است که میتواند رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود را فراهم کند و به انها این هدف را اثبات کند که این شرکت در راستای رضایت مشترین و کیفت محصولات خود فعالیت میکند .

کاغذ دیواری های شرکت تراز دکور از خدمات پس از فروش 5 ساله برخوردار است و شرایط این خدمات دهی به صورت لیستی است که در ادامه ارائه خواهم داد این کاغذ دیواری هایی که شرکت تراز دکور ارائه میده با بهترین کیفیت و کنترل کیفیت بالا به بازار عرضه میشود و به دلیل همین شرکت تمامی محصولات خود را ضمانت تعویض کرده است .

خدماتی که شرکت برای مشتریان مصرف کننده در نظر گرفته است 5 سال خدمات پس از فروش میباشد که شامل خدمات زیر است :

6 ماه ضمانت تعویض کاغذ دیواری در صورت خرابی و شرایط مشابه به ان که از قبیل لک شدن کاغذ دیواری در اثر روغن دستگاه چاپ لک شدن هنگام نصب کاغذ دیواری و بلند شدن لایه pvc روکش کاغذ دیواری میباشد که فقط با لیبل اصلی که داخل رول های کاغذ دیواری میباشد قابل تعویض و شامل گارانتی میباشد .

کاغذ دیواری های مای استار با پشتبانی حرفه ای که توسط شرکت تراز دکور انجام میشود به یک محصول قابل اعتماد تبدیل شده است که مشتریا میتوانند با خیال راحت خرید خود را انجام بدهند و در صورت بروز مشکلات شرکت تمام وکمال پاسخگوی مشکلات مشتریان میباشد و بدون هزینه و یا با کمترین هزینه مشکل را برطرف میکند ، هدف شرکت تراز دکور به وجود اوردن یک برند قابل اطمینان میباشد که در سراسر ایران شناخته شده و معتبر باشد .

تراز دکور با محصولاتی که در اختیار دارد و در حال عرضه به بازار دکوراسیون داخلی میباشد مستواند نیاز مشتریان خود را برطرف کند .

و خدمات پس از فروش کاغذ دیواری ها در صورت تعویض کاغذ دیواری ها و خرید مجدد از شرکت تراز دکور شامل تخفیف مشتریان وفادار شرکت میشوند.

ارسال سریع با کمترین هزینه ممکن به تمام نقاط کشور

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :