درباره تراز دکور

6 / 10
از 9 کاربر

گروه بازرگانی آریان تراز آمیتیس با نام تجاری ترازدکور با سابقه ای بیش از 50 سال در زمینه فروش و پخش و واردات کلیه محصولات دکوراسیون داخلی خصوصا کاغذدیواری با تاکید بر ایجاد تعادل بین بهترین کیفیت،سلیقه،مشتریان و قیمت مناسب در سراسر ایران در حال فعالیت میباشد.

محصول کاغذدیواری مجموعه ترازدکور با برند مای استار (MY STAR) شامل 11 آلبوم با طراحی های منحصر به فرد در سبک های کلاسیک،مدرن و نیز در حوزه ی کودک ،با همین نام به بازار معرفی شده است.

ما با هدف ارائه بهترین محصولات در حوزه ی پوشش های دیواری،پوستردیواری را به محصولات اضافه کردیم . پوستر دیواری مای استار با قابلیت چاپ در ابعاد نامحدود ،بر روی انواع پارچه قابل چاپ و تحویل فوری ارائه میشود که این امر موجب شده تا سهم بالایی از بازار داخلی به مجموعه ی تراز دکور اختصاص یابد .

در همین راستا جهت تکمیل محصولات کاغذدیواری خط تولید چسب کاغذ دیواری در مجموعه ترازدکور از سال 1398 راه اندازی شد . این محصول نیز با توجه به رویکرد تکنولوژی محور مجموعه با قابلیت نصب راحت،ماندگاری پوستر دیواری و کاغذدیواری را بر روی هر نوع دیواری میسر نموده است . نکته قابل توجه چسب کاغذدیواری  مای استار، کاملا بهداشتی و ایمن بودن آن است که نقطه عطف و مزیت ماندگاری این محصول به شمار میرود.

مجموعه ترازدکور در حال تولید و پخش محصولات خود در سراسر ایران توسط نمایندگان خود میباشد .

چشم انداز مجموعه ترازدکور بر اساس هدف رشد روززافزون با استفاده از روشهای نوین دنیا هم در جهت مدیریت مجموعه و نیز ارائه محصول باکیفیت به مشتریان تبیین شده است .این امر تا کنون رضایت همه مشتریان مجموعه را محقق ساخته که تنها ضمانت حضور قوی در این بازار پر تلاطم میباشد.

ثبت نظر
حیدری : بسیار برند قابل اعتمادی است
1 0
نظر شما چیست ؟
محمد رستمی : درخواست نمایندگی پخش
0 0
نظر شما چیست ؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :