خدمات تراز دکور

9 / 10
از 4 کاربر

شرکت تراز دکور خدماتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است که میتواند رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود را فراهم کند و به آنها این هدف را اثبات کند.این شرکت در راستای رضایت مشتریان و کیفیت محصولات خود فعالیت میکند .

کاغذ دیواری و پوستردیواری شرکت تراز دکور از خدمات پس از فروش 1 ساله برخوردار است و شرایط این خدمات دهی به صورت لیستی است که در ادامه ارائه خواهد شد. در راستای محصولات با کیفیت و تضمین شده ، تمامی محصولات دارای ضمانت تعویض می باشند .

6 ماه ضمانت تعویض کاغذ دیواری در صورت خرابی و شرایط مشابه به آن که از قبیل لک شدن کاغذ دیواری در اثر روغن دستگاه چاپ ،لک شدن هنگام نصب کاغذ دیواری و بلند شدن لایه pvc روکش کاغذ دیواری میباشد که فقط با لیبل اصلی که داخل رول های کاغذ دیواری میباشد قابل تعویض و شامل گارانتی میباشد .

کاغذ دیواری و پوستردیواری مای استار با پشتبانی حرفه ای که توسط شرکت تراز دکور انجام میشود به یک محصول قابل اعتماد تبدیل شده است که مشتریان میتوانند با خیال راحت خرید خود را انجام دهند و در صورت بروز مشکلات، شرکت تمام وکمال پاسخگوی مشتریان میباشد و بدون هزینه و یا با کمترین هزینه مشکل را برطرف میکند .

تراز دکور با محصولاتی که در اختیار دارد و در حال عرضه به بازار دکوراسیون داخلی میباشد میتواند نیاز مشتریان خود را برطرف کند .

 خدمات پس از فروش کاغذ دیواری ها در صورت تعویض آنها و خرید مجدد از شرکت تراز دکور شامل تخفیف مشتریان وفادار شرکت میشوند.

ارسال سریع با کمترین هزینه ممکن به تمام نقاط کشور

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :