چسب کاغذ دیواری مای استار

چسب کاغذ دیواری مای استار تولید داخل و جز محصولات شرکت ترازدکور

 


چسب کاغذ دیواری مای استار با بالا ترین کیفیت و چسبندگی عالی تولید ایران و شرکت تراز دکور میباشد که به صورت عمده و تکی به سراسر ایران پخش میگردد .

چسب پودری کاغذ دیواری مای استار به صورت کامل تولید داخل میباشد و میتوانید برای خرید این چسب کاغذ دیواری به نمایندگی های شرکت تراز دکور در استان خود مراجعه فرمایید و یا برای خرید عمده از طریق شرکت تراز دکور اقدام نمایید .

چسب کاغذ دیواری جز اصلی ترین موارد در بالا بردن کیفیت  کاغذ دیواری ها میباشد که در صورت بی کیفیت بودن چسب دچار بروز مشکلات در نصب و بلند شدن لبه ها و در بعضی مواقع کل کاغذدیواری میشود که باعث هدر رفتن پول و به وجود اوردن ضرر هایی برای مصرف کننده میشود .

شرکت تراز دکور چسب کاغذ دیواری مای استار my stsr  را با رعایت بالا ترین استاندارد ها در این ضمینه|چسبی مشابه و حتی بهتر از چسب های خارجی مطابق با اب و هوای کشور ایران تولید کرده است که میتواند جوابگوی نیاز مصرف کنندگان و بالا تر بردن کیفیت کاغذ دیواری و نصب ان میشود .

چسب های کاغذ دیواری مای استار با بسته بندی و وزن های زیر عرضه میگردد .

  1. بسته بندی های 250 گرمی مناسب نصب 30 رول کاغذ دیواری سبک و 20 رول کاغذ دیواری سنگین
  2. بسته بندی های 500 گرمی مناسب نصب 60 رول کاغذ دیواری سبک و 50 رول کاغذ دیواری سنگین
  3. بسته بندی های 1000 گرمی مناسب نصب 130 رول کاغذ دیواری سبک و 110 رول کاغذ سنگین
  4. سطل های 10 کیلو گرمی مناسب نصب 1300 رول کاغذ دیواری سبک 

 

طریقه درست کردن چسب های کاغذ دیواری مای استار

هر یک کیلو چسب کاغذ دیواری مای استار را با 70 لیتر اب ولرم به صورت زره زره مخلوط کنید تا چسب ها گوله نشوند و به مدت یک دقیقه محلول چسب و اب را به هم بزنید و بعد از سه دقیقه مجدد مخلوط اب و چسب را به هم بزنید اکنون چسب کاغذ دیواری مای استار اماده استفاده میباشد و طبق دستور العمل گفته شده در بالا استفاده نمایید .

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید در قسمت تماس با ما به کارشناسان فروش متصل شوید و یا در قسمت اعطایی نمایندگی درخواست خودتان را ثبت کنید .

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :